Purkuautot passenger cars Renault Captur

Purkuautot passenger cars Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V 2013/10
Uusi

Renault Captur

Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V

Ensimmäinen rekisteröinti: 20132013
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 188.122188.122
Purkuautot passenger cars Renault Captur Captur II (RJB), SUV, 2020 1.3 TCE 130 16V 2020/9
Uusi

Renault Captur

Captur II (RJB), SUV, 2020 1.3 TCE 130 16V

Ensimmäinen rekisteröinti: 20202020
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 40.07140.071
Purkuautot passenger cars Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V 2015/1
Uusi

Renault Captur

Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V

Ensimmäinen rekisteröinti: 20152015
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 90.97690.976
Purkuautot passenger cars Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 1.2 TCE 16V EDC 2014/3
Uusi

Renault Captur

Captur I (2R), SUV, 2013 1.2 TCE 16V EDC

Ensimmäinen rekisteröinti: 20142014
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 140.000140.000
Purkuautot passenger cars Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V 2013/12

Renault Captur

Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V

Ensimmäinen rekisteröinti: 20132013
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 191.571191.571
Purkuautot passenger cars Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 1.2 TCE 16V EDC 2015/3

Renault Captur

Captur I (2R), SUV, 2013 1.2 TCE 16V EDC

Ensimmäinen rekisteröinti: 20152015
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 125.474125.474
Purkuautot passenger cars Renault Captur Captur II (RJB), SUV, 2020 1.6 E-Tech 145 2025/5

Renault Captur

Captur II (RJB), SUV, 2020 1.6 E-Tech 145

Ensimmäinen rekisteröinti: 20252025
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 10.00010.000
Purkuautot passenger cars Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V 2014/4

Renault Captur

Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V

Ensimmäinen rekisteröinti: 20142014
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 168.110168.110
Purkuautot passenger cars Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 1.2 TCE 16V EDC 2017/1

Renault Captur

Captur I (2R), SUV, 2013 1.2 TCE 16V EDC

Ensimmäinen rekisteröinti: 20172017
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 95.21295.212
Purkuautot passenger cars Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V 2017/10

Renault Captur

Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V

Ensimmäinen rekisteröinti: 20172017
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 94.80194.801
Purkuautot passenger cars Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 1.5 Energy dCi 90 FAP 2015/10

Renault Captur

Captur I (2R), SUV, 2013 1.5 Energy dCi 90 FAP

Ensimmäinen rekisteröinti: 20152015
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 113.848113.848
Purkuautot passenger cars Renault Captur Captur I (2R) SUV 0.9 Energy TCE 12V (H4B-B4) [66kW]  (03-2015/...) 2012

Renault Captur

Captur I (2R) SUV 0.9 Energy TCE 12V (H4B-B4) [66kW] (03-2015/...)

Ensimmäinen rekisteröinti: 20122012
polttoainetta: bensiinibensiini

Renault Purkuautot passenger cars

Löydät aina satoja erilaisia ​​ vaurioituneita autoja Schadeautos.nl-alustalta. Vaurioituneen Renault auton avulla voit ostaa Renault edulliseen hintaan. Korjausprojektin tai osien vaihdon jälkeen voit tarkastaa auton uudelleen, jotta se voi palata tielle.

  • Suuri varastossa Renault vaurioituneita autoja
  • Houkuttelevat hinnat
  • Päivittäinen uusi toimitus
  • VbV: n kautta tunnistetut vaurioituneet autoliikkeet

Renault purkamassa autoja ja käytettyjä Renault osia

Vaurioitunut auto on tietysti myös korjattava, ennen kuin se päästetään jälleen yleiselle tielle. Tästä syystä löydät Schadeautos.nl-sivustolta myös laajan valikoiman Renault purettuja autoja ja käytettyjä Renault osia. Tarjoamme kokonaisratkaisun vaurioituneen autosi valmistamiseen käyttöön.

Renault osat tytäryhtiöiltämme

Schadeautos.nl -sivustolta ostat vaurioituneita autoja, purettuja autoja, käytettyjä autoja ja varaosia nopeasti, yksinkertaisesti ja turvallisesti. Koska teemme liiketoimintaa vain luotettavien yritysten kanssa, olet aina varma laadusta ja hyvästä palvelusta.

Renault vaurioituneita autoja ja autojen purkamista

Renault -osien lisäksi löydät useita Renault autojen purkamista Schadeautos.nl-alustan kautta ja Renault vaurioituneita autoja. Tällä tavoin tarjoamme kokonaisratkaisun niille, jotka etsivät edullisia ja laadukkaita tuotteita valmistajalta Renault. Kaikki palveluntarjoajat, jotka löydät Schadeautos.nl:n kautta, ovat sidoksissa Ajoneuvovakuutuskauppayhdistyksen (VSV) ja VbV (Ajoneuvorikollisuuden vakuutusvirasto) -säätiöön. Ajoneuvot tulevat suoraan vakuutusyhtiöiltä. Joten olet aina varma vastuullisesta ja turvallisesta ostoksesta.

Ottaa yhteyttä

Haluan tarjota valikoiman

viimeksi katsottu

Purkuautot passenger cars Kia Cee d Ceed (CDB5/CDBB), Hatchback 5-drs, 2018 1.0i T-GDi 12V 2020/9

Kia Cee d

Ceed (CDB5/CDBB), Hatchback 5-drs, 2018 1.0i T-GDi 12V

Ensimmäinen rekisteröinti: 20202020
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 97.83797.837
Purkuautot passenger cars Renault Trafic 2.0 dCi 2014/1

Renault Trafic

2.0 dCi

Ensimmäinen rekisteröinti: 20142014
polttoainetta: dieseldiesel
Purkuautot passenger cars Ford Kuga ST-Line X 2024/6

Ford Kuga

ST-Line X

Ensimmäinen rekisteröinti: 20242024
Purkuautot passenger cars Caterpillar Captur OFFSHORE CONTAINER 20ft INCL WARMTEWISSELAAR 10 ft GASCOMPRESSOR UNIT V12 CATERPILLAR 2000/1

Caterpillar Captur

OFFSHORE CONTAINER 20ft INCL WARMTEWISSELAAR 10 ft GASCOMPRESSOR UNIT V12 CATERPILLAR

Ensimmäinen rekisteröinti: 20002000
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 1.0031.003
Purkuautot passenger cars Ford Kuga 1.5 EcoBoost Titanium 2022/1

Ford Kuga

1.5 EcoBoost Titanium

€ 11.950
Ensimmäinen rekisteröinti: 20222022
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 74.29474.294
Purkuautot passenger cars Ford Transit  2019/2

Ford Transit

Ensimmäinen rekisteröinti: 20192019
polttoainetta: dieseldiesel