Vaurioauto passenger cars Volkswagen Golf

Vaurioauto  passenger cars Volkswagen Golf SPORTSVAN COMFO 2020/10
vientihinta
€ 3.800

Volkswagen Golf

SPORTSVAN COMFO

€ 3.800
Ensimmäinen rekisteröinti: 20202020
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 171.913171.913
Vaurioauto  passenger cars Volkswagen Golf 1.2 TSI Clima BRANDSCHADE Trendline 2012/6

Volkswagen Golf

1.2 TSI Clima BRANDSCHADE Trendline

€ 1.930
Ensimmäinen rekisteröinti: 20122012
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 155.168155.168
Vaurioauto  passenger cars Volkswagen Golf Variant 1.5 TSI Comfortline 2019/10
vientihinta
€ 5.950

Volkswagen Golf

Variant 1.5 TSI Comfortline

€ 7.150
Ensimmäinen rekisteröinti: 20192019
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 161.763161.763
Vaurioauto  passenger cars Volkswagen Golf 1.0 VARIANT LIFE 2021/3
vientihinta
€ 6.000

Volkswagen Golf

1.0 VARIANT LIFE

€ 7.260
Ensimmäinen rekisteröinti: 20212021
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 70.61970.619
Vaurioauto  passenger cars Volkswagen Golf 1.6 D VARIANT 2015/4
vientihinta
€ 2.500

Volkswagen Golf

1.6 D VARIANT

€ 3.025
Ensimmäinen rekisteröinti: 20152015
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 227.774227.774
Vaurioauto  passenger cars Volkswagen Golf 1.0 2018/11
vientihinta
€ 2.200

Volkswagen Golf

1.0

€ 2.662
Ensimmäinen rekisteröinti: 20182018
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 123.746123.746
Vaurioauto  passenger cars Volkswagen Golf 1.6 TDI Navi Clima Comfortline 2019/8
vientihinta
€ 3.750

Volkswagen Golf

1.6 TDI Navi Clima Comfortline

€ 6.280
Ensimmäinen rekisteröinti: 20192019
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 242.520242.520
Vaurioauto  passenger cars Volkswagen Golf 1.0 TSI Comfortline 2017/5
vientihinta
€ 4.250

Volkswagen Golf

1.0 TSI Comfortline

€ 4.750
Ensimmäinen rekisteröinti: 20172017
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 231.474231.474
Vaurioauto  passenger cars Volkswagen Golf 1.2 TSI 81Kw DSG 2016/1

Volkswagen Golf

1.2 TSI 81Kw DSG

€ 3.750
Ensimmäinen rekisteröinti: 20162016
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 385.720385.720
Vaurioauto  passenger cars Volkswagen Golf VIII Lim. GTI DSG 180KW ''Mondsteingrau'' 2023/10

Volkswagen Golf

VIII Lim. GTI DSG 180KW ''Mondsteingrau''

€ 20.900
Ensimmäinen rekisteröinti: 20232023
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 42.32142.321
Vaurioauto  passenger cars Volkswagen Golf Life 2022/9
vientihinta
€ 7.500

Volkswagen Golf

Life

€ 9.075
Ensimmäinen rekisteröinti: 20222022
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 32.74732.747
Vaurioauto  passenger cars Volkswagen Golf VARIANT LIFE 2022/7
vientihinta
€ 6.650

Volkswagen Golf

VARIANT LIFE

€ 8.047
Ensimmäinen rekisteröinti: 20222022
polttoainetta: hybridi bensiinihybridi bensiini
matkamittarin lukema: 95.65895.658

Volkswagen Vaurioauto passenger cars

Löydät aina satoja erilaisia ​​ vaurioituneita autoja Schadeautos.nl-alustalta. Vaurioituneen Volkswagen auton avulla voit ostaa Volkswagen edulliseen hintaan. Korjausprojektin tai osien vaihdon jälkeen voit tarkastaa auton uudelleen, jotta se voi palata tielle.

  • Suuri varastossa Volkswagen vaurioituneita autoja
  • Houkuttelevat hinnat
  • Päivittäinen uusi toimitus
  • VbV: n kautta tunnistetut vaurioituneet autoliikkeet

Volkswagen purkamassa autoja ja käytettyjä Volkswagen osia

Vaurioitunut auto on tietysti myös korjattava, ennen kuin se päästetään jälleen yleiselle tielle. Tästä syystä löydät Schadeautos.nl-sivustolta myös laajan valikoiman Volkswagen purettuja autoja ja käytettyjä Volkswagen osia. Tarjoamme kokonaisratkaisun vaurioituneen autosi valmistamiseen käyttöön.

Ottaa yhteyttä

Haluan tarjota valikoiman

viimeksi katsottu

Vaurioauto  passenger cars Nissan Note Note (E11), MPV, 2006 / 2013 1.6 16V 2006/12

Nissan Note

Note (E11), MPV, 2006 / 2013 1.6 16V

Ensimmäinen rekisteröinti: 20062006
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 211.984211.984